Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Zümrütevler Carrier Servisi

Zümrütevler Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Zümrütevler Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Zümrütevler Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Zümrütevler Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Zümrütevler Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Zümrütevler Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Zümrütevler Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Zümrütevler Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Zümrütevler Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Zümrütevler Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Zümrütevler Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Zümrütevler Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Zümrütevler Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Zümrütevler Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Zümrütevler Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Zümrütevler Carrier Küçük Ev Aletleri - Zümrütevler Carrier Beyaz Eşya - Zümrütevler Carrier Buzdolabı - Zümrütevler Carrier Derin Dondurucu - Zümrütevler Carrier Çamaşır Makinesi - Zümrütevler Carrier Kurutma Makinesi - Zümrütevler Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Zümrütevler Carrier Bulaşık Makinesi - Zümrütevler Carrier Fırın - Zümrütevler Carrier Mikrodalga Fırın - Zümrütevler Carrier Ocak - Zümrütevler Carrier Set Üstü Ocak - Zümrütevler Carrier Seramik ocak - Zümrütevler Carrier Aspiratör - Zümrütevler Carrier Set Üstü Fırın - Zümrütevler Carrier Su Arıtma Cihazı - Zümrütevler Carrier Ankastre Ürünler - Zümrütevler Carrier Ankastre Fırınlar - Zümrütevler Carrier Ankastre Ocaklar - Zümrütevler Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Zümrütevler Carrier Ankastre Aspiratörler - Zümrütevler Carrier Ankastre Davlumbazlar - Zümrütevler Carrier Davlumbazlar - Zümrütevler Carrier Televizyonlar - Zümrütevler Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Zümrütevler Carrier Isıtıcılar - Zümrütevler Carrier Klima - Zümrütevler Carrier Elektrikli Süpürge - Zümrütevler Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP