Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Bulgurlu Carrier Servisi

Bulgurlu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Bulgurlu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Bulgurlu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Bulgurlu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Bulgurlu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Bulgurlu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Bulgurlu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Bulgurlu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Bulgurlu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Bulgurlu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Bulgurlu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Bulgurlu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Bulgurlu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Bulgurlu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Bulgurlu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Bulgurlu Carrier Küçük Ev Aletleri - Bulgurlu Carrier Beyaz Eşya - Bulgurlu Carrier Buzdolabı - Bulgurlu Carrier Derin Dondurucu - Bulgurlu Carrier Çamaşır Makinesi - Bulgurlu Carrier Kurutma Makinesi - Bulgurlu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Bulgurlu Carrier Bulaşık Makinesi - Bulgurlu Carrier Fırın - Bulgurlu Carrier Mikrodalga Fırın - Bulgurlu Carrier Ocak - Bulgurlu Carrier Set Üstü Ocak - Bulgurlu Carrier Seramik ocak - Bulgurlu Carrier Aspiratör - Bulgurlu Carrier Set Üstü Fırın - Bulgurlu Carrier Su Arıtma Cihazı - Bulgurlu Carrier Ankastre Ürünler - Bulgurlu Carrier Ankastre Fırınlar - Bulgurlu Carrier Ankastre Ocaklar - Bulgurlu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Bulgurlu Carrier Ankastre Aspiratörler - Bulgurlu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Bulgurlu Carrier Davlumbazlar - Bulgurlu Carrier Televizyonlar - Bulgurlu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Bulgurlu Carrier Isıtıcılar - Bulgurlu Carrier Klima - Bulgurlu Carrier Elektrikli Süpürge - Bulgurlu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ