Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Aydınlı Carrier Servisi

Aydınlı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Aydınlı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Aydınlı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Aydınlı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Aydınlı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Aydınlı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Aydınlı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Aydınlı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Aydınlı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Aydınlı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Aydınlı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Aydınlı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Aydınlı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Aydınlı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Aydınlı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Aydınlı Carrier Küçük Ev Aletleri - Aydınlı Carrier Beyaz Eşya - Aydınlı Carrier Buzdolabı - Aydınlı Carrier Derin Dondurucu - Aydınlı Carrier Çamaşır Makinesi - Aydınlı Carrier Kurutma Makinesi - Aydınlı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Aydınlı Carrier Bulaşık Makinesi - Aydınlı Carrier Fırın - Aydınlı Carrier Mikrodalga Fırın - Aydınlı Carrier Ocak - Aydınlı Carrier Set Üstü Ocak - Aydınlı Carrier Seramik ocak - Aydınlı Carrier Aspiratör - Aydınlı Carrier Set Üstü Fırın - Aydınlı Carrier Su Arıtma Cihazı - Aydınlı Carrier Ankastre Ürünler - Aydınlı Carrier Ankastre Fırınlar - Aydınlı Carrier Ankastre Ocaklar - Aydınlı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Aydınlı Carrier Ankastre Aspiratörler - Aydınlı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Aydınlı Carrier Davlumbazlar - Aydınlı Carrier Televizyonlar - Aydınlı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Aydınlı Carrier Isıtıcılar - Aydınlı Carrier Klima - Aydınlı Carrier Elektrikli Süpürge - Aydınlı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP