Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Altunizade Carrier Servisi

Altunizade Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Altunizade Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Altunizade Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Altunizade Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Altunizade Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Altunizade Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Altunizade Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Altunizade Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Altunizade Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Altunizade Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Altunizade Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Altunizade Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Altunizade Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Altunizade Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Altunizade Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Altunizade Carrier Küçük Ev Aletleri - Altunizade Carrier Beyaz Eşya - Altunizade Carrier Buzdolabı - Altunizade Carrier Derin Dondurucu - Altunizade Carrier Çamaşır Makinesi - Altunizade Carrier Kurutma Makinesi - Altunizade Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Altunizade Carrier Bulaşık Makinesi - Altunizade Carrier Fırın - Altunizade Carrier Mikrodalga Fırın - Altunizade Carrier Ocak - Altunizade Carrier Set Üstü Ocak - Altunizade Carrier Seramik ocak - Altunizade Carrier Aspiratör - Altunizade Carrier Set Üstü Fırın - Altunizade Carrier Su Arıtma Cihazı - Altunizade Carrier Ankastre Ürünler - Altunizade Carrier Ankastre Fırınlar - Altunizade Carrier Ankastre Ocaklar - Altunizade Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Altunizade Carrier Ankastre Aspiratörler - Altunizade Carrier Ankastre Davlumbazlar - Altunizade Carrier Davlumbazlar - Altunizade Carrier Televizyonlar - Altunizade Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Altunizade Carrier Isıtıcılar - Altunizade Carrier Klima - Altunizade Carrier Elektrikli Süpürge - Altunizade Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ