Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Aydınevler Carrier Servisi

Aydınevler Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Aydınevler Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Aydınevler Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Aydınevler Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Aydınevler Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Aydınevler Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Aydınevler Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Aydınevler Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Aydınevler Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Aydınevler Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Aydınevler Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Aydınevler Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Aydınevler Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Aydınevler Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Aydınevler Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Aydınevler Carrier Küçük Ev Aletleri - Aydınevler Carrier Beyaz Eşya - Aydınevler Carrier Buzdolabı - Aydınevler Carrier Derin Dondurucu - Aydınevler Carrier Çamaşır Makinesi - Aydınevler Carrier Kurutma Makinesi - Aydınevler Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Aydınevler Carrier Bulaşık Makinesi - Aydınevler Carrier Fırın - Aydınevler Carrier Mikrodalga Fırın - Aydınevler Carrier Ocak - Aydınevler Carrier Set Üstü Ocak - Aydınevler Carrier Seramik ocak - Aydınevler Carrier Aspiratör - Aydınevler Carrier Set Üstü Fırın - Aydınevler Carrier Su Arıtma Cihazı - Aydınevler Carrier Ankastre Ürünler - Aydınevler Carrier Ankastre Fırınlar - Aydınevler Carrier Ankastre Ocaklar - Aydınevler Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Aydınevler Carrier Ankastre Aspiratörler - Aydınevler Carrier Ankastre Davlumbazlar - Aydınevler Carrier Davlumbazlar - Aydınevler Carrier Televizyonlar - Aydınevler Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Aydınevler Carrier Isıtıcılar - Aydınevler Carrier Klima - Aydınevler Carrier Elektrikli Süpürge - Aydınevler Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP