Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Adatepe Carrier Servisi

Adatepe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Adatepe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Adatepe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Adatepe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Adatepe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Adatepe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Adatepe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Adatepe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Adatepe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Adatepe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Adatepe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Adatepe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Adatepe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Adatepe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Adatepe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Adatepe Carrier Küçük Ev Aletleri - Adatepe Carrier Beyaz Eşya - Adatepe Carrier Buzdolabı - Adatepe Carrier Derin Dondurucu - Adatepe Carrier Çamaşır Makinesi - Adatepe Carrier Kurutma Makinesi - Adatepe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Adatepe Carrier Bulaşık Makinesi - Adatepe Carrier Fırın - Adatepe Carrier Mikrodalga Fırın - Adatepe Carrier Ocak - Adatepe Carrier Set Üstü Ocak - Adatepe Carrier Seramik ocak - Adatepe Carrier Aspiratör - Adatepe Carrier Set Üstü Fırın - Adatepe Carrier Su Arıtma Cihazı - Adatepe Carrier Ankastre Ürünler - Adatepe Carrier Ankastre Fırınlar - Adatepe Carrier Ankastre Ocaklar - Adatepe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Adatepe Carrier Ankastre Aspiratörler - Adatepe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Adatepe Carrier Davlumbazlar - Adatepe Carrier Televizyonlar - Adatepe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Adatepe Carrier Isıtıcılar - Adatepe Carrier Klima - Adatepe Carrier Elektrikli Süpürge - Adatepe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ