Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Caddebostan Carrier Servisi

Caddebostan Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Caddebostan Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Caddebostan Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Caddebostan Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Caddebostan Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Caddebostan Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Caddebostan Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Caddebostan Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Caddebostan Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Caddebostan Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Caddebostan Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Caddebostan Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Caddebostan Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Caddebostan Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Caddebostan Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Caddebostan Carrier Küçük Ev Aletleri - Caddebostan Carrier Beyaz Eşya - Caddebostan Carrier Buzdolabı - Caddebostan Carrier Derin Dondurucu - Caddebostan Carrier Çamaşır Makinesi - Caddebostan Carrier Kurutma Makinesi - Caddebostan Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Caddebostan Carrier Bulaşık Makinesi - Caddebostan Carrier Fırın - Caddebostan Carrier Mikrodalga Fırın - Caddebostan Carrier Ocak - Caddebostan Carrier Set Üstü Ocak - Caddebostan Carrier Seramik ocak - Caddebostan Carrier Aspiratör - Caddebostan Carrier Set Üstü Fırın - Caddebostan Carrier Su Arıtma Cihazı - Caddebostan Carrier Ankastre Ürünler - Caddebostan Carrier Ankastre Fırınlar - Caddebostan Carrier Ankastre Ocaklar - Caddebostan Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Caddebostan Carrier Ankastre Aspiratörler - Caddebostan Carrier Ankastre Davlumbazlar - Caddebostan Carrier Davlumbazlar - Caddebostan Carrier Televizyonlar - Caddebostan Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Caddebostan Carrier Isıtıcılar - Caddebostan Carrier Klima - Caddebostan Carrier Elektrikli Süpürge - Caddebostan Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP