Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Anadolu Hisarı Carrier Servisi

Anadolu Hisarı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Anadolu Hisarı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Anadolu Hisarı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Anadolu Hisarı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Anadolu Hisarı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Anadolu Hisarı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Anadolu Hisarı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Anadolu Hisarı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Anadolu Hisarı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Anadolu Hisarı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Anadolu Hisarı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Anadolu Hisarı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Anadolu Hisarı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Anadolu Hisarı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Anadolu Hisarı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Anadolu Hisarı Carrier Küçük Ev Aletleri - Anadolu Hisarı Carrier Beyaz Eşya - Anadolu Hisarı Carrier Buzdolabı - Anadolu Hisarı Carrier Derin Dondurucu - Anadolu Hisarı Carrier Çamaşır Makinesi - Anadolu Hisarı Carrier Kurutma Makinesi - Anadolu Hisarı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Anadolu Hisarı Carrier Bulaşık Makinesi - Anadolu Hisarı Carrier Fırın - Anadolu Hisarı Carrier Mikrodalga Fırın - Anadolu Hisarı Carrier Ocak - Anadolu Hisarı Carrier Set Üstü Ocak - Anadolu Hisarı Carrier Seramik ocak - Anadolu Hisarı Carrier Aspiratör - Anadolu Hisarı Carrier Set Üstü Fırın - Anadolu Hisarı Carrier Su Arıtma Cihazı - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Ürünler - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Fırınlar - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Ocaklar - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Aspiratörler - Anadolu Hisarı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Anadolu Hisarı Carrier Davlumbazlar - Anadolu Hisarı Carrier Televizyonlar - Anadolu Hisarı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Anadolu Hisarı Carrier Isıtıcılar - Anadolu Hisarı Carrier Klima - Anadolu Hisarı Carrier Elektrikli Süpürge - Anadolu Hisarı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ