Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Çavuşbaşı Carrier Servisi

Çavuşbaşı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çavuşbaşı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çavuşbaşı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Çavuşbaşı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Çavuşbaşı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Çavuşbaşı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Çavuşbaşı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Çavuşbaşı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Çavuşbaşı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Çavuşbaşı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Çavuşbaşı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Çavuşbaşı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Çavuşbaşı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Çavuşbaşı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Çavuşbaşı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Çavuşbaşı Carrier Küçük Ev Aletleri - Çavuşbaşı Carrier Beyaz Eşya - Çavuşbaşı Carrier Buzdolabı - Çavuşbaşı Carrier Derin Dondurucu - Çavuşbaşı Carrier Çamaşır Makinesi - Çavuşbaşı Carrier Kurutma Makinesi - Çavuşbaşı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çavuşbaşı Carrier Bulaşık Makinesi - Çavuşbaşı Carrier Fırın - Çavuşbaşı Carrier Mikrodalga Fırın - Çavuşbaşı Carrier Ocak - Çavuşbaşı Carrier Set Üstü Ocak - Çavuşbaşı Carrier Seramik ocak - Çavuşbaşı Carrier Aspiratör - Çavuşbaşı Carrier Set Üstü Fırın - Çavuşbaşı Carrier Su Arıtma Cihazı - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Ürünler - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Fırınlar - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Ocaklar - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Aspiratörler - Çavuşbaşı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Çavuşbaşı Carrier Davlumbazlar - Çavuşbaşı Carrier Televizyonlar - Çavuşbaşı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çavuşbaşı Carrier Isıtıcılar - Çavuşbaşı Carrier Klima - Çavuşbaşı Carrier Elektrikli Süpürge - Çavuşbaşı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ