Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Cevizli Carrier Servisi

Cevizli Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Cevizli Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Cevizli Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Cevizli Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Cevizli Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Cevizli Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Cevizli Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Cevizli Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Cevizli Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Cevizli Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Cevizli Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Cevizli Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Cevizli Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Cevizli Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Cevizli Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Cevizli Carrier Küçük Ev Aletleri - Cevizli Carrier Beyaz Eşya - Cevizli Carrier Buzdolabı - Cevizli Carrier Derin Dondurucu - Cevizli Carrier Çamaşır Makinesi - Cevizli Carrier Kurutma Makinesi - Cevizli Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Cevizli Carrier Bulaşık Makinesi - Cevizli Carrier Fırın - Cevizli Carrier Mikrodalga Fırın - Cevizli Carrier Ocak - Cevizli Carrier Set Üstü Ocak - Cevizli Carrier Seramik ocak - Cevizli Carrier Aspiratör - Cevizli Carrier Set Üstü Fırın - Cevizli Carrier Su Arıtma Cihazı - Cevizli Carrier Ankastre Ürünler - Cevizli Carrier Ankastre Fırınlar - Cevizli Carrier Ankastre Ocaklar - Cevizli Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Cevizli Carrier Ankastre Aspiratörler - Cevizli Carrier Ankastre Davlumbazlar - Cevizli Carrier Davlumbazlar - Cevizli Carrier Televizyonlar - Cevizli Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Cevizli Carrier Isıtıcılar - Cevizli Carrier Klima - Cevizli Carrier Elektrikli Süpürge - Cevizli Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ