Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Altayçeşme Carrier Servisi

Altayçeşme Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Altayçeşme Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Altayçeşme Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Altayçeşme Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Altayçeşme Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Altayçeşme Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Altayçeşme Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Altayçeşme Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Altayçeşme Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Altayçeşme Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Altayçeşme Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Altayçeşme Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Altayçeşme Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Altayçeşme Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Altayçeşme Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Altayçeşme Carrier Küçük Ev Aletleri - Altayçeşme Carrier Beyaz Eşya - Altayçeşme Carrier Buzdolabı - Altayçeşme Carrier Derin Dondurucu - Altayçeşme Carrier Çamaşır Makinesi - Altayçeşme Carrier Kurutma Makinesi - Altayçeşme Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Altayçeşme Carrier Bulaşık Makinesi - Altayçeşme Carrier Fırın - Altayçeşme Carrier Mikrodalga Fırın - Altayçeşme Carrier Ocak - Altayçeşme Carrier Set Üstü Ocak - Altayçeşme Carrier Seramik ocak - Altayçeşme Carrier Aspiratör - Altayçeşme Carrier Set Üstü Fırın - Altayçeşme Carrier Su Arıtma Cihazı - Altayçeşme Carrier Ankastre Ürünler - Altayçeşme Carrier Ankastre Fırınlar - Altayçeşme Carrier Ankastre Ocaklar - Altayçeşme Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Altayçeşme Carrier Ankastre Aspiratörler - Altayçeşme Carrier Ankastre Davlumbazlar - Altayçeşme Carrier Davlumbazlar - Altayçeşme Carrier Televizyonlar - Altayçeşme Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Altayçeşme Carrier Isıtıcılar - Altayçeşme Carrier Klima - Altayçeşme Carrier Elektrikli Süpürge - Altayçeşme Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP