Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Altıntepe Carrier Servisi

Altıntepe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Altıntepe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Altıntepe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Altıntepe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Altıntepe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Altıntepe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Altıntepe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Altıntepe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Altıntepe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Altıntepe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Altıntepe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Altıntepe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Altıntepe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Altıntepe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Altıntepe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Altıntepe Carrier Küçük Ev Aletleri - Altıntepe Carrier Beyaz Eşya - Altıntepe Carrier Buzdolabı - Altıntepe Carrier Derin Dondurucu - Altıntepe Carrier Çamaşır Makinesi - Altıntepe Carrier Kurutma Makinesi - Altıntepe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Altıntepe Carrier Bulaşık Makinesi - Altıntepe Carrier Fırın - Altıntepe Carrier Mikrodalga Fırın - Altıntepe Carrier Ocak - Altıntepe Carrier Set Üstü Ocak - Altıntepe Carrier Seramik ocak - Altıntepe Carrier Aspiratör - Altıntepe Carrier Set Üstü Fırın - Altıntepe Carrier Su Arıtma Cihazı - Altıntepe Carrier Ankastre Ürünler - Altıntepe Carrier Ankastre Fırınlar - Altıntepe Carrier Ankastre Ocaklar - Altıntepe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Altıntepe Carrier Ankastre Aspiratörler - Altıntepe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Altıntepe Carrier Davlumbazlar - Altıntepe Carrier Televizyonlar - Altıntepe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Altıntepe Carrier Isıtıcılar - Altıntepe Carrier Klima - Altıntepe Carrier Elektrikli Süpürge - Altıntepe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ