Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Beykoz Carrier Servisi

Beykoz Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Beykoz Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Beykoz Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Beykoz Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Beykoz Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Beykoz Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Beykoz Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Beykoz Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Beykoz Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Beykoz Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Beykoz Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Beykoz Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Beykoz Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Beykoz Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Beykoz Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Beykoz Carrier Küçük Ev Aletleri - Beykoz Carrier Beyaz Eşya - Beykoz Carrier Buzdolabı - Beykoz Carrier Derin Dondurucu - Beykoz Carrier Çamaşır Makinesi - Beykoz Carrier Kurutma Makinesi - Beykoz Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Beykoz Carrier Bulaşık Makinesi - Beykoz Carrier Fırın - Beykoz Carrier Mikrodalga Fırın - Beykoz Carrier Ocak - Beykoz Carrier Set Üstü Ocak - Beykoz Carrier Seramik ocak - Beykoz Carrier Aspiratör - Beykoz Carrier Set Üstü Fırın - Beykoz Carrier Su Arıtma Cihazı - Beykoz Carrier Ankastre Ürünler - Beykoz Carrier Ankastre Fırınlar - Beykoz Carrier Ankastre Ocaklar - Beykoz Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Beykoz Carrier Ankastre Aspiratörler - Beykoz Carrier Ankastre Davlumbazlar - Beykoz Carrier Davlumbazlar - Beykoz Carrier Televizyonlar - Beykoz Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Beykoz Carrier Isıtıcılar - Beykoz Carrier Klima - Beykoz Carrier Elektrikli Süpürge - Beykoz Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP