Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ziverbey Carrier Servisi

Ziverbey Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ziverbey Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ziverbey Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Ziverbey Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Ziverbey Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Ziverbey Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Ziverbey Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Ziverbey Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Ziverbey Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Ziverbey Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Ziverbey Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Ziverbey Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Ziverbey Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Ziverbey Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Ziverbey Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Ziverbey Carrier Küçük Ev Aletleri - Ziverbey Carrier Beyaz Eşya - Ziverbey Carrier Buzdolabı - Ziverbey Carrier Derin Dondurucu - Ziverbey Carrier Çamaşır Makinesi - Ziverbey Carrier Kurutma Makinesi - Ziverbey Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ziverbey Carrier Bulaşık Makinesi - Ziverbey Carrier Fırın - Ziverbey Carrier Mikrodalga Fırın - Ziverbey Carrier Ocak - Ziverbey Carrier Set Üstü Ocak - Ziverbey Carrier Seramik ocak - Ziverbey Carrier Aspiratör - Ziverbey Carrier Set Üstü Fırın - Ziverbey Carrier Su Arıtma Cihazı - Ziverbey Carrier Ankastre Ürünler - Ziverbey Carrier Ankastre Fırınlar - Ziverbey Carrier Ankastre Ocaklar - Ziverbey Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Ziverbey Carrier Ankastre Aspiratörler - Ziverbey Carrier Ankastre Davlumbazlar - Ziverbey Carrier Davlumbazlar - Ziverbey Carrier Televizyonlar - Ziverbey Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ziverbey Carrier Isıtıcılar - Ziverbey Carrier Klima - Ziverbey Carrier Elektrikli Süpürge - Ziverbey Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ