Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yenidoğan Carrier Servisi

Yenidoğan Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yenidoğan Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yenidoğan Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Yenidoğan Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Yenidoğan Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Yenidoğan Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Yenidoğan Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Yenidoğan Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Yenidoğan Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Yenidoğan Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Yenidoğan Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Yenidoğan Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Yenidoğan Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Yenidoğan Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Yenidoğan Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Yenidoğan Carrier Küçük Ev Aletleri - Yenidoğan Carrier Beyaz Eşya - Yenidoğan Carrier Buzdolabı - Yenidoğan Carrier Derin Dondurucu - Yenidoğan Carrier Çamaşır Makinesi - Yenidoğan Carrier Kurutma Makinesi - Yenidoğan Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yenidoğan Carrier Bulaşık Makinesi - Yenidoğan Carrier Fırın - Yenidoğan Carrier Mikrodalga Fırın - Yenidoğan Carrier Ocak - Yenidoğan Carrier Set Üstü Ocak - Yenidoğan Carrier Seramik ocak - Yenidoğan Carrier Aspiratör - Yenidoğan Carrier Set Üstü Fırın - Yenidoğan Carrier Su Arıtma Cihazı - Yenidoğan Carrier Ankastre Ürünler - Yenidoğan Carrier Ankastre Fırınlar - Yenidoğan Carrier Ankastre Ocaklar - Yenidoğan Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Yenidoğan Carrier Ankastre Aspiratörler - Yenidoğan Carrier Ankastre Davlumbazlar - Yenidoğan Carrier Davlumbazlar - Yenidoğan Carrier Televizyonlar - Yenidoğan Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yenidoğan Carrier Isıtıcılar - Yenidoğan Carrier Klima - Yenidoğan Carrier Elektrikli Süpürge - Yenidoğan Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP