Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yeni Çamlıca Carrier Servisi

Yeni Çamlıca Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yeni Çamlıca Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yeni Çamlıca Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Yeni Çamlıca Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Yeni Çamlıca Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Yeni Çamlıca Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Yeni Çamlıca Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Yeni Çamlıca Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Yeni Çamlıca Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Yeni Çamlıca Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Yeni Çamlıca Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Yeni Çamlıca Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Yeni Çamlıca Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Yeni Çamlıca Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Yeni Çamlıca Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Yeni Çamlıca Carrier Küçük Ev Aletleri - Yeni Çamlıca Carrier Beyaz Eşya - Yeni Çamlıca Carrier Buzdolabı - Yeni Çamlıca Carrier Derin Dondurucu - Yeni Çamlıca Carrier Çamaşır Makinesi - Yeni Çamlıca Carrier Kurutma Makinesi - Yeni Çamlıca Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yeni Çamlıca Carrier Bulaşık Makinesi - Yeni Çamlıca Carrier Fırın - Yeni Çamlıca Carrier Mikrodalga Fırın - Yeni Çamlıca Carrier Ocak - Yeni Çamlıca Carrier Set Üstü Ocak - Yeni Çamlıca Carrier Seramik ocak - Yeni Çamlıca Carrier Aspiratör - Yeni Çamlıca Carrier Set Üstü Fırın - Yeni Çamlıca Carrier Su Arıtma Cihazı - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Ürünler - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Fırınlar - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Ocaklar - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Aspiratörler - Yeni Çamlıca Carrier Ankastre Davlumbazlar - Yeni Çamlıca Carrier Davlumbazlar - Yeni Çamlıca Carrier Televizyonlar - Yeni Çamlıca Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yeni Çamlıca Carrier Isıtıcılar - Yeni Çamlıca Carrier Klima - Yeni Çamlıca Carrier Elektrikli Süpürge - Yeni Çamlıca Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ