Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yavuztürk Carrier Servisi

Yavuztürk Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yavuztürk Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yavuztürk Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Yavuztürk Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Yavuztürk Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Yavuztürk Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Yavuztürk Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Yavuztürk Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Yavuztürk Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Yavuztürk Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Yavuztürk Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Yavuztürk Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Yavuztürk Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Yavuztürk Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Yavuztürk Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Yavuztürk Carrier Küçük Ev Aletleri - Yavuztürk Carrier Beyaz Eşya - Yavuztürk Carrier Buzdolabı - Yavuztürk Carrier Derin Dondurucu - Yavuztürk Carrier Çamaşır Makinesi - Yavuztürk Carrier Kurutma Makinesi - Yavuztürk Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yavuztürk Carrier Bulaşık Makinesi - Yavuztürk Carrier Fırın - Yavuztürk Carrier Mikrodalga Fırın - Yavuztürk Carrier Ocak - Yavuztürk Carrier Set Üstü Ocak - Yavuztürk Carrier Seramik ocak - Yavuztürk Carrier Aspiratör - Yavuztürk Carrier Set Üstü Fırın - Yavuztürk Carrier Su Arıtma Cihazı - Yavuztürk Carrier Ankastre Ürünler - Yavuztürk Carrier Ankastre Fırınlar - Yavuztürk Carrier Ankastre Ocaklar - Yavuztürk Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Yavuztürk Carrier Ankastre Aspiratörler - Yavuztürk Carrier Ankastre Davlumbazlar - Yavuztürk Carrier Davlumbazlar - Yavuztürk Carrier Televizyonlar - Yavuztürk Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yavuztürk Carrier Isıtıcılar - Yavuztürk Carrier Klima - Yavuztürk Carrier Elektrikli Süpürge - Yavuztürk Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ