Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yakacık Carrier Servisi

Yakacık Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yakacık Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yakacık Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Yakacık Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Yakacık Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Yakacık Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Yakacık Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Yakacık Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Yakacık Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Yakacık Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Yakacık Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Yakacık Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Yakacık Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Yakacık Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Yakacık Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Yakacık Carrier Küçük Ev Aletleri - Yakacık Carrier Beyaz Eşya - Yakacık Carrier Buzdolabı - Yakacık Carrier Derin Dondurucu - Yakacık Carrier Çamaşır Makinesi - Yakacık Carrier Kurutma Makinesi - Yakacık Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yakacık Carrier Bulaşık Makinesi - Yakacık Carrier Fırın - Yakacık Carrier Mikrodalga Fırın - Yakacık Carrier Ocak - Yakacık Carrier Set Üstü Ocak - Yakacık Carrier Seramik ocak - Yakacık Carrier Aspiratör - Yakacık Carrier Set Üstü Fırın - Yakacık Carrier Su Arıtma Cihazı - Yakacık Carrier Ankastre Ürünler - Yakacık Carrier Ankastre Fırınlar - Yakacık Carrier Ankastre Ocaklar - Yakacık Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Yakacık Carrier Ankastre Aspiratörler - Yakacık Carrier Ankastre Davlumbazlar - Yakacık Carrier Davlumbazlar - Yakacık Carrier Televizyonlar - Yakacık Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yakacık Carrier Isıtıcılar - Yakacık Carrier Klima - Yakacık Carrier Elektrikli Süpürge - Yakacık Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ