Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Velibaba Carrier Servisi

Velibaba Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Velibaba Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Velibaba Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Velibaba Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Velibaba Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Velibaba Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Velibaba Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Velibaba Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Velibaba Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Velibaba Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Velibaba Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Velibaba Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Velibaba Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Velibaba Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Velibaba Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Velibaba Carrier Küçük Ev Aletleri - Velibaba Carrier Beyaz Eşya - Velibaba Carrier Buzdolabı - Velibaba Carrier Derin Dondurucu - Velibaba Carrier Çamaşır Makinesi - Velibaba Carrier Kurutma Makinesi - Velibaba Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Velibaba Carrier Bulaşık Makinesi - Velibaba Carrier Fırın - Velibaba Carrier Mikrodalga Fırın - Velibaba Carrier Ocak - Velibaba Carrier Set Üstü Ocak - Velibaba Carrier Seramik ocak - Velibaba Carrier Aspiratör - Velibaba Carrier Set Üstü Fırın - Velibaba Carrier Su Arıtma Cihazı - Velibaba Carrier Ankastre Ürünler - Velibaba Carrier Ankastre Fırınlar - Velibaba Carrier Ankastre Ocaklar - Velibaba Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Velibaba Carrier Ankastre Aspiratörler - Velibaba Carrier Ankastre Davlumbazlar - Velibaba Carrier Davlumbazlar - Velibaba Carrier Televizyonlar - Velibaba Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Velibaba Carrier Isıtıcılar - Velibaba Carrier Klima - Velibaba Carrier Elektrikli Süpürge - Velibaba Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP