Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ümraniye Carrier Servisi

Ümraniye Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ümraniye Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ümraniye Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Ümraniye Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Ümraniye Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Ümraniye Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Ümraniye Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Ümraniye Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Ümraniye Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Ümraniye Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Ümraniye Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Ümraniye Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Ümraniye Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Ümraniye Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Ümraniye Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Ümraniye Carrier Küçük Ev Aletleri - Ümraniye Carrier Beyaz Eşya - Ümraniye Carrier Buzdolabı - Ümraniye Carrier Derin Dondurucu - Ümraniye Carrier Çamaşır Makinesi - Ümraniye Carrier Kurutma Makinesi - Ümraniye Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ümraniye Carrier Bulaşık Makinesi - Ümraniye Carrier Fırın - Ümraniye Carrier Mikrodalga Fırın - Ümraniye Carrier Ocak - Ümraniye Carrier Set Üstü Ocak - Ümraniye Carrier Seramik ocak - Ümraniye Carrier Aspiratör - Ümraniye Carrier Set Üstü Fırın - Ümraniye Carrier Su Arıtma Cihazı - Ümraniye Carrier Ankastre Ürünler - Ümraniye Carrier Ankastre Fırınlar - Ümraniye Carrier Ankastre Ocaklar - Ümraniye Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Ümraniye Carrier Ankastre Aspiratörler - Ümraniye Carrier Ankastre Davlumbazlar - Ümraniye Carrier Davlumbazlar - Ümraniye Carrier Televizyonlar - Ümraniye Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ümraniye Carrier Isıtıcılar - Ümraniye Carrier Klima - Ümraniye Carrier Elektrikli Süpürge - Ümraniye Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP