Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Topselvi Carrier Servisi

Topselvi Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Topselvi Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Topselvi Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Topselvi Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Topselvi Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Topselvi Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Topselvi Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Topselvi Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Topselvi Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Topselvi Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Topselvi Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Topselvi Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Topselvi Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Topselvi Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Topselvi Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Topselvi Carrier Küçük Ev Aletleri - Topselvi Carrier Beyaz Eşya - Topselvi Carrier Buzdolabı - Topselvi Carrier Derin Dondurucu - Topselvi Carrier Çamaşır Makinesi - Topselvi Carrier Kurutma Makinesi - Topselvi Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Topselvi Carrier Bulaşık Makinesi - Topselvi Carrier Fırın - Topselvi Carrier Mikrodalga Fırın - Topselvi Carrier Ocak - Topselvi Carrier Set Üstü Ocak - Topselvi Carrier Seramik ocak - Topselvi Carrier Aspiratör - Topselvi Carrier Set Üstü Fırın - Topselvi Carrier Su Arıtma Cihazı - Topselvi Carrier Ankastre Ürünler - Topselvi Carrier Ankastre Fırınlar - Topselvi Carrier Ankastre Ocaklar - Topselvi Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Topselvi Carrier Ankastre Aspiratörler - Topselvi Carrier Ankastre Davlumbazlar - Topselvi Carrier Davlumbazlar - Topselvi Carrier Televizyonlar - Topselvi Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Topselvi Carrier Isıtıcılar - Topselvi Carrier Klima - Topselvi Carrier Elektrikli Süpürge - Topselvi Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ