Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sultantepe Carrier Servisi

Sultantepe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sultantepe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sultantepe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Sultantepe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Sultantepe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Sultantepe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Sultantepe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Sultantepe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Sultantepe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Sultantepe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Sultantepe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Sultantepe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Sultantepe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Sultantepe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Sultantepe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Sultantepe Carrier Küçük Ev Aletleri - Sultantepe Carrier Beyaz Eşya - Sultantepe Carrier Buzdolabı - Sultantepe Carrier Derin Dondurucu - Sultantepe Carrier Çamaşır Makinesi - Sultantepe Carrier Kurutma Makinesi - Sultantepe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sultantepe Carrier Bulaşık Makinesi - Sultantepe Carrier Fırın - Sultantepe Carrier Mikrodalga Fırın - Sultantepe Carrier Ocak - Sultantepe Carrier Set Üstü Ocak - Sultantepe Carrier Seramik ocak - Sultantepe Carrier Aspiratör - Sultantepe Carrier Set Üstü Fırın - Sultantepe Carrier Su Arıtma Cihazı - Sultantepe Carrier Ankastre Ürünler - Sultantepe Carrier Ankastre Fırınlar - Sultantepe Carrier Ankastre Ocaklar - Sultantepe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Sultantepe Carrier Ankastre Aspiratörler - Sultantepe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Sultantepe Carrier Davlumbazlar - Sultantepe Carrier Televizyonlar - Sultantepe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sultantepe Carrier Isıtıcılar - Sultantepe Carrier Klima - Sultantepe Carrier Elektrikli Süpürge - Sultantepe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ