Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sultanbeyli Carrier Servisi

Sultanbeyli Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sultanbeyli Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sultanbeyli Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Sultanbeyli Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Sultanbeyli Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Sultanbeyli Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Sultanbeyli Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Sultanbeyli Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Sultanbeyli Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Sultanbeyli Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Sultanbeyli Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Sultanbeyli Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Sultanbeyli Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Sultanbeyli Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Sultanbeyli Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Sultanbeyli Carrier Küçük Ev Aletleri - Sultanbeyli Carrier Beyaz Eşya - Sultanbeyli Carrier Buzdolabı - Sultanbeyli Carrier Derin Dondurucu - Sultanbeyli Carrier Çamaşır Makinesi - Sultanbeyli Carrier Kurutma Makinesi - Sultanbeyli Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sultanbeyli Carrier Bulaşık Makinesi - Sultanbeyli Carrier Fırın - Sultanbeyli Carrier Mikrodalga Fırın - Sultanbeyli Carrier Ocak - Sultanbeyli Carrier Set Üstü Ocak - Sultanbeyli Carrier Seramik ocak - Sultanbeyli Carrier Aspiratör - Sultanbeyli Carrier Set Üstü Fırın - Sultanbeyli Carrier Su Arıtma Cihazı - Sultanbeyli Carrier Ankastre Ürünler - Sultanbeyli Carrier Ankastre Fırınlar - Sultanbeyli Carrier Ankastre Ocaklar - Sultanbeyli Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Sultanbeyli Carrier Ankastre Aspiratörler - Sultanbeyli Carrier Ankastre Davlumbazlar - Sultanbeyli Carrier Davlumbazlar - Sultanbeyli Carrier Televizyonlar - Sultanbeyli Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sultanbeyli Carrier Isıtıcılar - Sultanbeyli Carrier Klima - Sultanbeyli Carrier Elektrikli Süpürge - Sultanbeyli Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ