Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Suadiye Carrier Servisi

Suadiye Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Suadiye Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Suadiye Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Suadiye Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Suadiye Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Suadiye Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Suadiye Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Suadiye Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Suadiye Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Suadiye Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Suadiye Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Suadiye Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Suadiye Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Suadiye Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Suadiye Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Suadiye Carrier Küçük Ev Aletleri - Suadiye Carrier Beyaz Eşya - Suadiye Carrier Buzdolabı - Suadiye Carrier Derin Dondurucu - Suadiye Carrier Çamaşır Makinesi - Suadiye Carrier Kurutma Makinesi - Suadiye Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Suadiye Carrier Bulaşık Makinesi - Suadiye Carrier Fırın - Suadiye Carrier Mikrodalga Fırın - Suadiye Carrier Ocak - Suadiye Carrier Set Üstü Ocak - Suadiye Carrier Seramik ocak - Suadiye Carrier Aspiratör - Suadiye Carrier Set Üstü Fırın - Suadiye Carrier Su Arıtma Cihazı - Suadiye Carrier Ankastre Ürünler - Suadiye Carrier Ankastre Fırınlar - Suadiye Carrier Ankastre Ocaklar - Suadiye Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Suadiye Carrier Ankastre Aspiratörler - Suadiye Carrier Ankastre Davlumbazlar - Suadiye Carrier Davlumbazlar - Suadiye Carrier Televizyonlar - Suadiye Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Suadiye Carrier Isıtıcılar - Suadiye Carrier Klima - Suadiye Carrier Elektrikli Süpürge - Suadiye Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP