Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Soğanlık Carrier Servisi

Soğanlık Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Soğanlık Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Soğanlık Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Soğanlık Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Soğanlık Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Soğanlık Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Soğanlık Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Soğanlık Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Soğanlık Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Soğanlık Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Soğanlık Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Soğanlık Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Soğanlık Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Soğanlık Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Soğanlık Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Soğanlık Carrier Küçük Ev Aletleri - Soğanlık Carrier Beyaz Eşya - Soğanlık Carrier Buzdolabı - Soğanlık Carrier Derin Dondurucu - Soğanlık Carrier Çamaşır Makinesi - Soğanlık Carrier Kurutma Makinesi - Soğanlık Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Soğanlık Carrier Bulaşık Makinesi - Soğanlık Carrier Fırın - Soğanlık Carrier Mikrodalga Fırın - Soğanlık Carrier Ocak - Soğanlık Carrier Set Üstü Ocak - Soğanlık Carrier Seramik ocak - Soğanlık Carrier Aspiratör - Soğanlık Carrier Set Üstü Fırın - Soğanlık Carrier Su Arıtma Cihazı - Soğanlık Carrier Ankastre Ürünler - Soğanlık Carrier Ankastre Fırınlar - Soğanlık Carrier Ankastre Ocaklar - Soğanlık Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Soğanlık Carrier Ankastre Aspiratörler - Soğanlık Carrier Ankastre Davlumbazlar - Soğanlık Carrier Davlumbazlar - Soğanlık Carrier Televizyonlar - Soğanlık Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Soğanlık Carrier Isıtıcılar - Soğanlık Carrier Klima - Soğanlık Carrier Elektrikli Süpürge - Soğanlık Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ