Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Şeyhli Carrier Servisi

Şeyhli Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Şeyhli Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Şeyhli Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Şeyhli Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Şeyhli Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Şeyhli Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Şeyhli Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Şeyhli Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Şeyhli Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Şeyhli Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Şeyhli Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Şeyhli Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Şeyhli Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Şeyhli Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Şeyhli Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Şeyhli Carrier Küçük Ev Aletleri - Şeyhli Carrier Beyaz Eşya - Şeyhli Carrier Buzdolabı - Şeyhli Carrier Derin Dondurucu - Şeyhli Carrier Çamaşır Makinesi - Şeyhli Carrier Kurutma Makinesi - Şeyhli Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Şeyhli Carrier Bulaşık Makinesi - Şeyhli Carrier Fırın - Şeyhli Carrier Mikrodalga Fırın - Şeyhli Carrier Ocak - Şeyhli Carrier Set Üstü Ocak - Şeyhli Carrier Seramik ocak - Şeyhli Carrier Aspiratör - Şeyhli Carrier Set Üstü Fırın - Şeyhli Carrier Su Arıtma Cihazı - Şeyhli Carrier Ankastre Ürünler - Şeyhli Carrier Ankastre Fırınlar - Şeyhli Carrier Ankastre Ocaklar - Şeyhli Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Şeyhli Carrier Ankastre Aspiratörler - Şeyhli Carrier Ankastre Davlumbazlar - Şeyhli Carrier Davlumbazlar - Şeyhli Carrier Televizyonlar - Şeyhli Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Şeyhli Carrier Isıtıcılar - Şeyhli Carrier Klima - Şeyhli Carrier Elektrikli Süpürge - Şeyhli Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ