Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Selimiye Carrier Servisi

Selimiye Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Selimiye Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Selimiye Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Selimiye Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Selimiye Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Selimiye Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Selimiye Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Selimiye Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Selimiye Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Selimiye Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Selimiye Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Selimiye Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Selimiye Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Selimiye Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Selimiye Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Selimiye Carrier Küçük Ev Aletleri - Selimiye Carrier Beyaz Eşya - Selimiye Carrier Buzdolabı - Selimiye Carrier Derin Dondurucu - Selimiye Carrier Çamaşır Makinesi - Selimiye Carrier Kurutma Makinesi - Selimiye Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Selimiye Carrier Bulaşık Makinesi - Selimiye Carrier Fırın - Selimiye Carrier Mikrodalga Fırın - Selimiye Carrier Ocak - Selimiye Carrier Set Üstü Ocak - Selimiye Carrier Seramik ocak - Selimiye Carrier Aspiratör - Selimiye Carrier Set Üstü Fırın - Selimiye Carrier Su Arıtma Cihazı - Selimiye Carrier Ankastre Ürünler - Selimiye Carrier Ankastre Fırınlar - Selimiye Carrier Ankastre Ocaklar - Selimiye Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Selimiye Carrier Ankastre Aspiratörler - Selimiye Carrier Ankastre Davlumbazlar - Selimiye Carrier Davlumbazlar - Selimiye Carrier Televizyonlar - Selimiye Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Selimiye Carrier Isıtıcılar - Selimiye Carrier Klima - Selimiye Carrier Elektrikli Süpürge - Selimiye Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ