Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sarıgazi Carrier Servisi

Sarıgazi Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sarıgazi Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sarıgazi Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Sarıgazi Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Sarıgazi Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Sarıgazi Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Sarıgazi Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Sarıgazi Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Sarıgazi Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Sarıgazi Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Sarıgazi Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Sarıgazi Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Sarıgazi Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Sarıgazi Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Sarıgazi Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Sarıgazi Carrier Küçük Ev Aletleri - Sarıgazi Carrier Beyaz Eşya - Sarıgazi Carrier Buzdolabı - Sarıgazi Carrier Derin Dondurucu - Sarıgazi Carrier Çamaşır Makinesi - Sarıgazi Carrier Kurutma Makinesi - Sarıgazi Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sarıgazi Carrier Bulaşık Makinesi - Sarıgazi Carrier Fırın - Sarıgazi Carrier Mikrodalga Fırın - Sarıgazi Carrier Ocak - Sarıgazi Carrier Set Üstü Ocak - Sarıgazi Carrier Seramik ocak - Sarıgazi Carrier Aspiratör - Sarıgazi Carrier Set Üstü Fırın - Sarıgazi Carrier Su Arıtma Cihazı - Sarıgazi Carrier Ankastre Ürünler - Sarıgazi Carrier Ankastre Fırınlar - Sarıgazi Carrier Ankastre Ocaklar - Sarıgazi Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Sarıgazi Carrier Ankastre Aspiratörler - Sarıgazi Carrier Ankastre Davlumbazlar - Sarıgazi Carrier Davlumbazlar - Sarıgazi Carrier Televizyonlar - Sarıgazi Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sarıgazi Carrier Isıtıcılar - Sarıgazi Carrier Klima - Sarıgazi Carrier Elektrikli Süpürge - Sarıgazi Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ