Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Samandıra Carrier Servisi

Samandıra Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Samandıra Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Samandıra Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Samandıra Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Samandıra Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Samandıra Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Samandıra Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Samandıra Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Samandıra Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Samandıra Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Samandıra Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Samandıra Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Samandıra Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Samandıra Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Samandıra Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Samandıra Carrier Küçük Ev Aletleri - Samandıra Carrier Beyaz Eşya - Samandıra Carrier Buzdolabı - Samandıra Carrier Derin Dondurucu - Samandıra Carrier Çamaşır Makinesi - Samandıra Carrier Kurutma Makinesi - Samandıra Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Samandıra Carrier Bulaşık Makinesi - Samandıra Carrier Fırın - Samandıra Carrier Mikrodalga Fırın - Samandıra Carrier Ocak - Samandıra Carrier Set Üstü Ocak - Samandıra Carrier Seramik ocak - Samandıra Carrier Aspiratör - Samandıra Carrier Set Üstü Fırın - Samandıra Carrier Su Arıtma Cihazı - Samandıra Carrier Ankastre Ürünler - Samandıra Carrier Ankastre Fırınlar - Samandıra Carrier Ankastre Ocaklar - Samandıra Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Samandıra Carrier Ankastre Aspiratörler - Samandıra Carrier Ankastre Davlumbazlar - Samandıra Carrier Davlumbazlar - Samandıra Carrier Televizyonlar - Samandıra Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Samandıra Carrier Isıtıcılar - Samandıra Carrier Klima - Samandıra Carrier Elektrikli Süpürge - Samandıra Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ