Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Sahrayıcedit Carrier Servisi

Sahrayıcedit Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sahrayıcedit Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sahrayıcedit Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Sahrayıcedit Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Sahrayıcedit Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Sahrayıcedit Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Sahrayıcedit Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Sahrayıcedit Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Sahrayıcedit Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Sahrayıcedit Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Sahrayıcedit Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Sahrayıcedit Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Sahrayıcedit Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Sahrayıcedit Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Sahrayıcedit Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Sahrayıcedit Carrier Küçük Ev Aletleri - Sahrayıcedit Carrier Beyaz Eşya - Sahrayıcedit Carrier Buzdolabı - Sahrayıcedit Carrier Derin Dondurucu - Sahrayıcedit Carrier Çamaşır Makinesi - Sahrayıcedit Carrier Kurutma Makinesi - Sahrayıcedit Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sahrayıcedit Carrier Bulaşık Makinesi - Sahrayıcedit Carrier Fırın - Sahrayıcedit Carrier Mikrodalga Fırın - Sahrayıcedit Carrier Ocak - Sahrayıcedit Carrier Set Üstü Ocak - Sahrayıcedit Carrier Seramik ocak - Sahrayıcedit Carrier Aspiratör - Sahrayıcedit Carrier Set Üstü Fırın - Sahrayıcedit Carrier Su Arıtma Cihazı - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Ürünler - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Fırınlar - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Ocaklar - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Aspiratörler - Sahrayıcedit Carrier Ankastre Davlumbazlar - Sahrayıcedit Carrier Davlumbazlar - Sahrayıcedit Carrier Televizyonlar - Sahrayıcedit Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sahrayıcedit Carrier Isıtıcılar - Sahrayıcedit Carrier Klima - Sahrayıcedit Carrier Elektrikli Süpürge - Sahrayıcedit Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ