Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Petroliş Carrier Servisi

Petroliş Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Petroliş Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Petroliş Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Petroliş Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Petroliş Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Petroliş Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Petroliş Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Petroliş Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Petroliş Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Petroliş Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Petroliş Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Petroliş Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Petroliş Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Petroliş Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Petroliş Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Petroliş Carrier Küçük Ev Aletleri - Petroliş Carrier Beyaz Eşya - Petroliş Carrier Buzdolabı - Petroliş Carrier Derin Dondurucu - Petroliş Carrier Çamaşır Makinesi - Petroliş Carrier Kurutma Makinesi - Petroliş Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Petroliş Carrier Bulaşık Makinesi - Petroliş Carrier Fırın - Petroliş Carrier Mikrodalga Fırın - Petroliş Carrier Ocak - Petroliş Carrier Set Üstü Ocak - Petroliş Carrier Seramik ocak - Petroliş Carrier Aspiratör - Petroliş Carrier Set Üstü Fırın - Petroliş Carrier Su Arıtma Cihazı - Petroliş Carrier Ankastre Ürünler - Petroliş Carrier Ankastre Fırınlar - Petroliş Carrier Ankastre Ocaklar - Petroliş Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Petroliş Carrier Ankastre Aspiratörler - Petroliş Carrier Ankastre Davlumbazlar - Petroliş Carrier Davlumbazlar - Petroliş Carrier Televizyonlar - Petroliş Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Petroliş Carrier Isıtıcılar - Petroliş Carrier Klima - Petroliş Carrier Elektrikli Süpürge - Petroliş Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ