Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Paşaköy Carrier Servisi

Paşaköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Paşaköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Paşaköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Paşaköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Paşaköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Paşaköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Paşaköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Paşaköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Paşaköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Paşaköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Paşaköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Paşaköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Paşaköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Paşaköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Paşaköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Paşaköy Carrier Küçük Ev Aletleri - Paşaköy Carrier Beyaz Eşya - Paşaköy Carrier Buzdolabı - Paşaköy Carrier Derin Dondurucu - Paşaköy Carrier Çamaşır Makinesi - Paşaköy Carrier Kurutma Makinesi - Paşaköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Paşaköy Carrier Bulaşık Makinesi - Paşaköy Carrier Fırın - Paşaköy Carrier Mikrodalga Fırın - Paşaköy Carrier Ocak - Paşaköy Carrier Set Üstü Ocak - Paşaköy Carrier Seramik ocak - Paşaköy Carrier Aspiratör - Paşaköy Carrier Set Üstü Fırın - Paşaköy Carrier Su Arıtma Cihazı - Paşaköy Carrier Ankastre Ürünler - Paşaköy Carrier Ankastre Fırınlar - Paşaköy Carrier Ankastre Ocaklar - Paşaköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Paşaköy Carrier Ankastre Aspiratörler - Paşaköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - Paşaköy Carrier Davlumbazlar - Paşaköy Carrier Televizyonlar - Paşaköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Paşaköy Carrier Isıtıcılar - Paşaköy Carrier Klima - Paşaköy Carrier Elektrikli Süpürge - Paşaköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP