Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Paşabahçe Carrier Servisi

Paşabahçe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Paşabahçe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Paşabahçe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Paşabahçe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Paşabahçe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Paşabahçe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Paşabahçe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Paşabahçe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Paşabahçe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Paşabahçe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Paşabahçe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Paşabahçe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Paşabahçe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Paşabahçe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Paşabahçe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Paşabahçe Carrier Küçük Ev Aletleri - Paşabahçe Carrier Beyaz Eşya - Paşabahçe Carrier Buzdolabı - Paşabahçe Carrier Derin Dondurucu - Paşabahçe Carrier Çamaşır Makinesi - Paşabahçe Carrier Kurutma Makinesi - Paşabahçe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Paşabahçe Carrier Bulaşık Makinesi - Paşabahçe Carrier Fırın - Paşabahçe Carrier Mikrodalga Fırın - Paşabahçe Carrier Ocak - Paşabahçe Carrier Set Üstü Ocak - Paşabahçe Carrier Seramik ocak - Paşabahçe Carrier Aspiratör - Paşabahçe Carrier Set Üstü Fırın - Paşabahçe Carrier Su Arıtma Cihazı - Paşabahçe Carrier Ankastre Ürünler - Paşabahçe Carrier Ankastre Fırınlar - Paşabahçe Carrier Ankastre Ocaklar - Paşabahçe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Paşabahçe Carrier Ankastre Aspiratörler - Paşabahçe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Paşabahçe Carrier Davlumbazlar - Paşabahçe Carrier Televizyonlar - Paşabahçe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Paşabahçe Carrier Isıtıcılar - Paşabahçe Carrier Klima - Paşabahçe Carrier Elektrikli Süpürge - Paşabahçe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ