Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Orhanlı Carrier Servisi

Orhanlı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Orhanlı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Orhanlı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Orhanlı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Orhanlı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Orhanlı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Orhanlı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Orhanlı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Orhanlı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Orhanlı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Orhanlı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Orhanlı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Orhanlı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Orhanlı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Orhanlı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Orhanlı Carrier Küçük Ev Aletleri - Orhanlı Carrier Beyaz Eşya - Orhanlı Carrier Buzdolabı - Orhanlı Carrier Derin Dondurucu - Orhanlı Carrier Çamaşır Makinesi - Orhanlı Carrier Kurutma Makinesi - Orhanlı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Orhanlı Carrier Bulaşık Makinesi - Orhanlı Carrier Fırın - Orhanlı Carrier Mikrodalga Fırın - Orhanlı Carrier Ocak - Orhanlı Carrier Set Üstü Ocak - Orhanlı Carrier Seramik ocak - Orhanlı Carrier Aspiratör - Orhanlı Carrier Set Üstü Fırın - Orhanlı Carrier Su Arıtma Cihazı - Orhanlı Carrier Ankastre Ürünler - Orhanlı Carrier Ankastre Fırınlar - Orhanlı Carrier Ankastre Ocaklar - Orhanlı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Orhanlı Carrier Ankastre Aspiratörler - Orhanlı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Orhanlı Carrier Davlumbazlar - Orhanlı Carrier Televizyonlar - Orhanlı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Orhanlı Carrier Isıtıcılar - Orhanlı Carrier Klima - Orhanlı Carrier Elektrikli Süpürge - Orhanlı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP