Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Merdivenköy Carrier Servisi

Merdivenköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Merdivenköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Merdivenköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Merdivenköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Merdivenköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Merdivenköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Merdivenköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Merdivenköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Merdivenköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Merdivenköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Merdivenköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Merdivenköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Merdivenköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Merdivenköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Merdivenköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Merdivenköy Carrier Küçük Ev Aletleri - Merdivenköy Carrier Beyaz Eşya - Merdivenköy Carrier Buzdolabı - Merdivenköy Carrier Derin Dondurucu - Merdivenköy Carrier Çamaşır Makinesi - Merdivenköy Carrier Kurutma Makinesi - Merdivenköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Merdivenköy Carrier Bulaşık Makinesi - Merdivenköy Carrier Fırın - Merdivenköy Carrier Mikrodalga Fırın - Merdivenköy Carrier Ocak - Merdivenköy Carrier Set Üstü Ocak - Merdivenköy Carrier Seramik ocak - Merdivenköy Carrier Aspiratör - Merdivenköy Carrier Set Üstü Fırın - Merdivenköy Carrier Su Arıtma Cihazı - Merdivenköy Carrier Ankastre Ürünler - Merdivenköy Carrier Ankastre Fırınlar - Merdivenköy Carrier Ankastre Ocaklar - Merdivenköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Merdivenköy Carrier Ankastre Aspiratörler - Merdivenköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - Merdivenköy Carrier Davlumbazlar - Merdivenköy Carrier Televizyonlar - Merdivenköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Merdivenköy Carrier Isıtıcılar - Merdivenköy Carrier Klima - Merdivenköy Carrier Elektrikli Süpürge - Merdivenköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP