Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Maltepe Carrier Servisi

Maltepe Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Maltepe Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Maltepe Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Maltepe Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Maltepe Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Maltepe Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Maltepe Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Maltepe Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Maltepe Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Maltepe Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Maltepe Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Maltepe Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Maltepe Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Maltepe Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Maltepe Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Maltepe Carrier Küçük Ev Aletleri - Maltepe Carrier Beyaz Eşya - Maltepe Carrier Buzdolabı - Maltepe Carrier Derin Dondurucu - Maltepe Carrier Çamaşır Makinesi - Maltepe Carrier Kurutma Makinesi - Maltepe Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Maltepe Carrier Bulaşık Makinesi - Maltepe Carrier Fırın - Maltepe Carrier Mikrodalga Fırın - Maltepe Carrier Ocak - Maltepe Carrier Set Üstü Ocak - Maltepe Carrier Seramik ocak - Maltepe Carrier Aspiratör - Maltepe Carrier Set Üstü Fırın - Maltepe Carrier Su Arıtma Cihazı - Maltepe Carrier Ankastre Ürünler - Maltepe Carrier Ankastre Fırınlar - Maltepe Carrier Ankastre Ocaklar - Maltepe Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Maltepe Carrier Ankastre Aspiratörler - Maltepe Carrier Ankastre Davlumbazlar - Maltepe Carrier Davlumbazlar - Maltepe Carrier Televizyonlar - Maltepe Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Maltepe Carrier Isıtıcılar - Maltepe Carrier Klima - Maltepe Carrier Elektrikli Süpürge - Maltepe Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ