Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Küçüksu Carrier Servisi

Küçüksu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Küçüksu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Küçüksu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Küçüksu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Küçüksu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Küçüksu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Küçüksu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Küçüksu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Küçüksu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Küçüksu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Küçüksu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Küçüksu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Küçüksu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Küçüksu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Küçüksu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Küçüksu Carrier Küçük Ev Aletleri - Küçüksu Carrier Beyaz Eşya - Küçüksu Carrier Buzdolabı - Küçüksu Carrier Derin Dondurucu - Küçüksu Carrier Çamaşır Makinesi - Küçüksu Carrier Kurutma Makinesi - Küçüksu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Küçüksu Carrier Bulaşık Makinesi - Küçüksu Carrier Fırın - Küçüksu Carrier Mikrodalga Fırın - Küçüksu Carrier Ocak - Küçüksu Carrier Set Üstü Ocak - Küçüksu Carrier Seramik ocak - Küçüksu Carrier Aspiratör - Küçüksu Carrier Set Üstü Fırın - Küçüksu Carrier Su Arıtma Cihazı - Küçüksu Carrier Ankastre Ürünler - Küçüksu Carrier Ankastre Fırınlar - Küçüksu Carrier Ankastre Ocaklar - Küçüksu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Küçüksu Carrier Ankastre Aspiratörler - Küçüksu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Küçüksu Carrier Davlumbazlar - Küçüksu Carrier Televizyonlar - Küçüksu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Küçüksu Carrier Isıtıcılar - Küçüksu Carrier Klima - Küçüksu Carrier Elektrikli Süpürge - Küçüksu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ