Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kozyatağı Carrier Servisi

Kozyatağı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kozyatağı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kozyatağı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kozyatağı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kozyatağı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kozyatağı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kozyatağı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kozyatağı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kozyatağı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kozyatağı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kozyatağı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kozyatağı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kozyatağı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kozyatağı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kozyatağı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kozyatağı Carrier Küçük Ev Aletleri - Kozyatağı Carrier Beyaz Eşya - Kozyatağı Carrier Buzdolabı - Kozyatağı Carrier Derin Dondurucu - Kozyatağı Carrier Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Carrier Kurutma Makinesi - Kozyatağı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Carrier Bulaşık Makinesi - Kozyatağı Carrier Fırın - Kozyatağı Carrier Mikrodalga Fırın - Kozyatağı Carrier Ocak - Kozyatağı Carrier Set Üstü Ocak - Kozyatağı Carrier Seramik ocak - Kozyatağı Carrier Aspiratör - Kozyatağı Carrier Set Üstü Fırın - Kozyatağı Carrier Su Arıtma Cihazı - Kozyatağı Carrier Ankastre Ürünler - Kozyatağı Carrier Ankastre Fırınlar - Kozyatağı Carrier Ankastre Ocaklar - Kozyatağı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kozyatağı Carrier Ankastre Aspiratörler - Kozyatağı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kozyatağı Carrier Davlumbazlar - Kozyatağı Carrier Televizyonlar - Kozyatağı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kozyatağı Carrier Isıtıcılar - Kozyatağı Carrier Klima - Kozyatağı Carrier Elektrikli Süpürge - Kozyatağı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ