Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Koşuyolu Carrier Servisi

Koşuyolu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Koşuyolu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Koşuyolu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Koşuyolu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Koşuyolu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Koşuyolu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Koşuyolu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Koşuyolu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Koşuyolu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Koşuyolu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Koşuyolu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Koşuyolu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Koşuyolu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Koşuyolu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Koşuyolu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Koşuyolu Carrier Küçük Ev Aletleri - Koşuyolu Carrier Beyaz Eşya - Koşuyolu Carrier Buzdolabı - Koşuyolu Carrier Derin Dondurucu - Koşuyolu Carrier Çamaşır Makinesi - Koşuyolu Carrier Kurutma Makinesi - Koşuyolu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Koşuyolu Carrier Bulaşık Makinesi - Koşuyolu Carrier Fırın - Koşuyolu Carrier Mikrodalga Fırın - Koşuyolu Carrier Ocak - Koşuyolu Carrier Set Üstü Ocak - Koşuyolu Carrier Seramik ocak - Koşuyolu Carrier Aspiratör - Koşuyolu Carrier Set Üstü Fırın - Koşuyolu Carrier Su Arıtma Cihazı - Koşuyolu Carrier Ankastre Ürünler - Koşuyolu Carrier Ankastre Fırınlar - Koşuyolu Carrier Ankastre Ocaklar - Koşuyolu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Koşuyolu Carrier Ankastre Aspiratörler - Koşuyolu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Koşuyolu Carrier Davlumbazlar - Koşuyolu Carrier Televizyonlar - Koşuyolu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Koşuyolu Carrier Isıtıcılar - Koşuyolu Carrier Klima - Koşuyolu Carrier Elektrikli Süpürge - Koşuyolu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP