Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kazım Karabekir Carrier Servisi

Kazım Karabekir Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kazım Karabekir Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kazım Karabekir Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kazım Karabekir Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kazım Karabekir Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kazım Karabekir Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kazım Karabekir Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kazım Karabekir Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kazım Karabekir Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kazım Karabekir Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kazım Karabekir Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kazım Karabekir Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kazım Karabekir Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kazım Karabekir Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kazım Karabekir Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kazım Karabekir Carrier Küçük Ev Aletleri - Kazım Karabekir Carrier Beyaz Eşya - Kazım Karabekir Carrier Buzdolabı - Kazım Karabekir Carrier Derin Dondurucu - Kazım Karabekir Carrier Çamaşır Makinesi - Kazım Karabekir Carrier Kurutma Makinesi - Kazım Karabekir Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kazım Karabekir Carrier Bulaşık Makinesi - Kazım Karabekir Carrier Fırın - Kazım Karabekir Carrier Mikrodalga Fırın - Kazım Karabekir Carrier Ocak - Kazım Karabekir Carrier Set Üstü Ocak - Kazım Karabekir Carrier Seramik ocak - Kazım Karabekir Carrier Aspiratör - Kazım Karabekir Carrier Set Üstü Fırın - Kazım Karabekir Carrier Su Arıtma Cihazı - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Ürünler - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Fırınlar - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Ocaklar - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Aspiratörler - Kazım Karabekir Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kazım Karabekir Carrier Davlumbazlar - Kazım Karabekir Carrier Televizyonlar - Kazım Karabekir Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kazım Karabekir Carrier Isıtıcılar - Kazım Karabekir Carrier Klima - Kazım Karabekir Carrier Elektrikli Süpürge - Kazım Karabekir Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP