Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kayışdağı Carrier Servisi

Kayışdağı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kayışdağı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kayışdağı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kayışdağı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kayışdağı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kayışdağı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kayışdağı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kayışdağı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kayışdağı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kayışdağı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kayışdağı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kayışdağı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kayışdağı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kayışdağı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kayışdağı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kayışdağı Carrier Küçük Ev Aletleri - Kayışdağı Carrier Beyaz Eşya - Kayışdağı Carrier Buzdolabı - Kayışdağı Carrier Derin Dondurucu - Kayışdağı Carrier Çamaşır Makinesi - Kayışdağı Carrier Kurutma Makinesi - Kayışdağı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kayışdağı Carrier Bulaşık Makinesi - Kayışdağı Carrier Fırın - Kayışdağı Carrier Mikrodalga Fırın - Kayışdağı Carrier Ocak - Kayışdağı Carrier Set Üstü Ocak - Kayışdağı Carrier Seramik ocak - Kayışdağı Carrier Aspiratör - Kayışdağı Carrier Set Üstü Fırın - Kayışdağı Carrier Su Arıtma Cihazı - Kayışdağı Carrier Ankastre Ürünler - Kayışdağı Carrier Ankastre Fırınlar - Kayışdağı Carrier Ankastre Ocaklar - Kayışdağı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kayışdağı Carrier Ankastre Aspiratörler - Kayışdağı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kayışdağı Carrier Davlumbazlar - Kayışdağı Carrier Televizyonlar - Kayışdağı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kayışdağı Carrier Isıtıcılar - Kayışdağı Carrier Klima - Kayışdağı Carrier Elektrikli Süpürge - Kayışdağı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP