Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kavacık Carrier Servisi

Kavacık Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kavacık Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kavacık Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kavacık Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kavacık Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kavacık Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kavacık Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kavacık Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kavacık Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kavacık Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kavacık Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kavacık Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kavacık Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kavacık Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kavacık Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kavacık Carrier Küçük Ev Aletleri - Kavacık Carrier Beyaz Eşya - Kavacık Carrier Buzdolabı - Kavacık Carrier Derin Dondurucu - Kavacık Carrier Çamaşır Makinesi - Kavacık Carrier Kurutma Makinesi - Kavacık Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kavacık Carrier Bulaşık Makinesi - Kavacık Carrier Fırın - Kavacık Carrier Mikrodalga Fırın - Kavacık Carrier Ocak - Kavacık Carrier Set Üstü Ocak - Kavacık Carrier Seramik ocak - Kavacık Carrier Aspiratör - Kavacık Carrier Set Üstü Fırın - Kavacık Carrier Su Arıtma Cihazı - Kavacık Carrier Ankastre Ürünler - Kavacık Carrier Ankastre Fırınlar - Kavacık Carrier Ankastre Ocaklar - Kavacık Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kavacık Carrier Ankastre Aspiratörler - Kavacık Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kavacık Carrier Davlumbazlar - Kavacık Carrier Televizyonlar - Kavacık Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kavacık Carrier Isıtıcılar - Kavacık Carrier Klima - Kavacık Carrier Elektrikli Süpürge - Kavacık Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP