Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kalamış Carrier Servisi

Kalamış Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kalamış Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kalamış Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kalamış Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kalamış Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kalamış Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kalamış Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kalamış Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kalamış Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kalamış Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kalamış Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kalamış Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kalamış Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kalamış Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kalamış Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kalamış Carrier Küçük Ev Aletleri - Kalamış Carrier Beyaz Eşya - Kalamış Carrier Buzdolabı - Kalamış Carrier Derin Dondurucu - Kalamış Carrier Çamaşır Makinesi - Kalamış Carrier Kurutma Makinesi - Kalamış Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kalamış Carrier Bulaşık Makinesi - Kalamış Carrier Fırın - Kalamış Carrier Mikrodalga Fırın - Kalamış Carrier Ocak - Kalamış Carrier Set Üstü Ocak - Kalamış Carrier Seramik ocak - Kalamış Carrier Aspiratör - Kalamış Carrier Set Üstü Fırın - Kalamış Carrier Su Arıtma Cihazı - Kalamış Carrier Ankastre Ürünler - Kalamış Carrier Ankastre Fırınlar - Kalamış Carrier Ankastre Ocaklar - Kalamış Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kalamış Carrier Ankastre Aspiratörler - Kalamış Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kalamış Carrier Davlumbazlar - Kalamış Carrier Televizyonlar - Kalamış Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kalamış Carrier Isıtıcılar - Kalamış Carrier Klima - Kalamış Carrier Elektrikli Süpürge - Kalamış Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ