Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kadıköy Carrier Servisi

Kadıköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kadıköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kadıköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Kadıköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Kadıköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Kadıköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Kadıköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Kadıköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Kadıköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Kadıköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Kadıköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Kadıköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Kadıköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Kadıköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Kadıköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Kadıköy Carrier Küçük Ev Aletleri - Kadıköy Carrier Beyaz Eşya - Kadıköy Carrier Buzdolabı - Kadıköy Carrier Derin Dondurucu - Kadıköy Carrier Çamaşır Makinesi - Kadıköy Carrier Kurutma Makinesi - Kadıköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kadıköy Carrier Bulaşık Makinesi - Kadıköy Carrier Fırın - Kadıköy Carrier Mikrodalga Fırın - Kadıköy Carrier Ocak - Kadıköy Carrier Set Üstü Ocak - Kadıköy Carrier Seramik ocak - Kadıköy Carrier Aspiratör - Kadıköy Carrier Set Üstü Fırın - Kadıköy Carrier Su Arıtma Cihazı - Kadıköy Carrier Ankastre Ürünler - Kadıköy Carrier Ankastre Fırınlar - Kadıköy Carrier Ankastre Ocaklar - Kadıköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Kadıköy Carrier Ankastre Aspiratörler - Kadıköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - Kadıköy Carrier Davlumbazlar - Kadıköy Carrier Televizyonlar - Kadıköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kadıköy Carrier Isıtıcılar - Kadıköy Carrier Klima - Kadıköy Carrier Elektrikli Süpürge - Kadıköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP