Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

İstiklal Carrier Servisi

İstiklal Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İstiklal Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

İstiklal Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları İstiklal Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. İstiklal Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri İstiklal Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan İstiklal Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani İstiklal Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. İstiklal Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan İstiklal Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren İstiklal Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan İstiklal Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten İstiklal Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran İstiklal Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün İstiklal Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

İstiklal Carrier Küçük Ev Aletleri - İstiklal Carrier Beyaz Eşya - İstiklal Carrier Buzdolabı - İstiklal Carrier Derin Dondurucu - İstiklal Carrier Çamaşır Makinesi - İstiklal Carrier Kurutma Makinesi - İstiklal Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İstiklal Carrier Bulaşık Makinesi - İstiklal Carrier Fırın - İstiklal Carrier Mikrodalga Fırın - İstiklal Carrier Ocak - İstiklal Carrier Set Üstü Ocak - İstiklal Carrier Seramik ocak - İstiklal Carrier Aspiratör - İstiklal Carrier Set Üstü Fırın - İstiklal Carrier Su Arıtma Cihazı - İstiklal Carrier Ankastre Ürünler - İstiklal Carrier Ankastre Fırınlar - İstiklal Carrier Ankastre Ocaklar - İstiklal Carrier Ankastre Domino Ocaklar - İstiklal Carrier Ankastre Aspiratörler - İstiklal Carrier Ankastre Davlumbazlar - İstiklal Carrier Davlumbazlar - İstiklal Carrier Televizyonlar - İstiklal Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İstiklal Carrier Isıtıcılar - İstiklal Carrier Klima - İstiklal Carrier Elektrikli Süpürge - İstiklal Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP