Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Ihlamurkuyu Carrier Servisi

Ihlamurkuyu Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ihlamurkuyu Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ihlamurkuyu Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Ihlamurkuyu Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Ihlamurkuyu Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Ihlamurkuyu Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Ihlamurkuyu Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Ihlamurkuyu Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Ihlamurkuyu Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Ihlamurkuyu Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Ihlamurkuyu Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Ihlamurkuyu Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Ihlamurkuyu Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Ihlamurkuyu Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Ihlamurkuyu Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Ihlamurkuyu Carrier Küçük Ev Aletleri - Ihlamurkuyu Carrier Beyaz Eşya - Ihlamurkuyu Carrier Buzdolabı - Ihlamurkuyu Carrier Derin Dondurucu - Ihlamurkuyu Carrier Çamaşır Makinesi - Ihlamurkuyu Carrier Kurutma Makinesi - Ihlamurkuyu Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ihlamurkuyu Carrier Bulaşık Makinesi - Ihlamurkuyu Carrier Fırın - Ihlamurkuyu Carrier Mikrodalga Fırın - Ihlamurkuyu Carrier Ocak - Ihlamurkuyu Carrier Set Üstü Ocak - Ihlamurkuyu Carrier Seramik ocak - Ihlamurkuyu Carrier Aspiratör - Ihlamurkuyu Carrier Set Üstü Fırın - Ihlamurkuyu Carrier Su Arıtma Cihazı - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Ürünler - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Fırınlar - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Ocaklar - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Aspiratörler - Ihlamurkuyu Carrier Ankastre Davlumbazlar - Ihlamurkuyu Carrier Davlumbazlar - Ihlamurkuyu Carrier Televizyonlar - Ihlamurkuyu Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ihlamurkuyu Carrier Isıtıcılar - Ihlamurkuyu Carrier Klima - Ihlamurkuyu Carrier Elektrikli Süpürge - Ihlamurkuyu Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ