Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

İçerenköy Carrier Servisi

İçerenköy Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İçerenköy Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

İçerenköy Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları İçerenköy Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. İçerenköy Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri İçerenköy Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan İçerenköy Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani İçerenköy Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. İçerenköy Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan İçerenköy Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren İçerenköy Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan İçerenköy Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten İçerenköy Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran İçerenköy Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün İçerenköy Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

İçerenköy Carrier Küçük Ev Aletleri - İçerenköy Carrier Beyaz Eşya - İçerenköy Carrier Buzdolabı - İçerenköy Carrier Derin Dondurucu - İçerenköy Carrier Çamaşır Makinesi - İçerenköy Carrier Kurutma Makinesi - İçerenköy Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İçerenköy Carrier Bulaşık Makinesi - İçerenköy Carrier Fırın - İçerenköy Carrier Mikrodalga Fırın - İçerenköy Carrier Ocak - İçerenköy Carrier Set Üstü Ocak - İçerenköy Carrier Seramik ocak - İçerenköy Carrier Aspiratör - İçerenköy Carrier Set Üstü Fırın - İçerenköy Carrier Su Arıtma Cihazı - İçerenköy Carrier Ankastre Ürünler - İçerenköy Carrier Ankastre Fırınlar - İçerenköy Carrier Ankastre Ocaklar - İçerenköy Carrier Ankastre Domino Ocaklar - İçerenköy Carrier Ankastre Aspiratörler - İçerenköy Carrier Ankastre Davlumbazlar - İçerenköy Carrier Davlumbazlar - İçerenköy Carrier Televizyonlar - İçerenköy Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İçerenköy Carrier Isıtıcılar - İçerenköy Carrier Klima - İçerenköy Carrier Elektrikli Süpürge - İçerenköy Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP