Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Hasanpaşa Carrier Servisi

Hasanpaşa Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Hasanpaşa Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Hasanpaşa Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Hasanpaşa Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Hasanpaşa Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Hasanpaşa Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Hasanpaşa Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Hasanpaşa Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Hasanpaşa Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Hasanpaşa Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Hasanpaşa Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Hasanpaşa Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Hasanpaşa Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Hasanpaşa Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Hasanpaşa Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Hasanpaşa Carrier Küçük Ev Aletleri - Hasanpaşa Carrier Beyaz Eşya - Hasanpaşa Carrier Buzdolabı - Hasanpaşa Carrier Derin Dondurucu - Hasanpaşa Carrier Çamaşır Makinesi - Hasanpaşa Carrier Kurutma Makinesi - Hasanpaşa Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Hasanpaşa Carrier Bulaşık Makinesi - Hasanpaşa Carrier Fırın - Hasanpaşa Carrier Mikrodalga Fırın - Hasanpaşa Carrier Ocak - Hasanpaşa Carrier Set Üstü Ocak - Hasanpaşa Carrier Seramik ocak - Hasanpaşa Carrier Aspiratör - Hasanpaşa Carrier Set Üstü Fırın - Hasanpaşa Carrier Su Arıtma Cihazı - Hasanpaşa Carrier Ankastre Ürünler - Hasanpaşa Carrier Ankastre Fırınlar - Hasanpaşa Carrier Ankastre Ocaklar - Hasanpaşa Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Hasanpaşa Carrier Ankastre Aspiratörler - Hasanpaşa Carrier Ankastre Davlumbazlar - Hasanpaşa Carrier Davlumbazlar - Hasanpaşa Carrier Televizyonlar - Hasanpaşa Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Hasanpaşa Carrier Isıtıcılar - Hasanpaşa Carrier Klima - Hasanpaşa Carrier Elektrikli Süpürge - Hasanpaşa Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP