Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Harmandere Carrier Servisi

Harmandere Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Harmandere Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Harmandere Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Harmandere Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Harmandere Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Harmandere Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Harmandere Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Harmandere Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Harmandere Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Harmandere Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Harmandere Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Harmandere Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Harmandere Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Harmandere Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Harmandere Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Harmandere Carrier Küçük Ev Aletleri - Harmandere Carrier Beyaz Eşya - Harmandere Carrier Buzdolabı - Harmandere Carrier Derin Dondurucu - Harmandere Carrier Çamaşır Makinesi - Harmandere Carrier Kurutma Makinesi - Harmandere Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Harmandere Carrier Bulaşık Makinesi - Harmandere Carrier Fırın - Harmandere Carrier Mikrodalga Fırın - Harmandere Carrier Ocak - Harmandere Carrier Set Üstü Ocak - Harmandere Carrier Seramik ocak - Harmandere Carrier Aspiratör - Harmandere Carrier Set Üstü Fırın - Harmandere Carrier Su Arıtma Cihazı - Harmandere Carrier Ankastre Ürünler - Harmandere Carrier Ankastre Fırınlar - Harmandere Carrier Ankastre Ocaklar - Harmandere Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Harmandere Carrier Ankastre Aspiratörler - Harmandere Carrier Ankastre Davlumbazlar - Harmandere Carrier Davlumbazlar - Harmandere Carrier Televizyonlar - Harmandere Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Harmandere Carrier Isıtıcılar - Harmandere Carrier Klima - Harmandere Carrier Elektrikli Süpürge - Harmandere Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP