Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Güzelyalı Carrier Servisi

Güzelyalı Carrier Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Güzelyalı Carrier servis imkanından yararlanabilirsiniz

Güzelyalı Carrier Klima Servisi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde her mevsimi tek mevsime çeviren klimalar özellikle yaz dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm yıl boyunca kullanılan ve sürekli ihtiyaç hissettiğimiz bu cihazların bakım ya da onarım çalışmaları Güzelyalı Carrier servisi gibi profesyonel bir iş anlayışına sahip olan markalar ile yapılmalıdır. Çünkü klimalar yapı olarak hassas cihazlar olduğu için bu cihazlar için yapılacak çalışmaların da son derece profesyonel olması gerekmektedir. Güzelyalı Carrier servisi tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler uzman bir teknik ekip tarafından yapıldığından servis müşterilerinin bu konuda gönlü oldukça rahattır. Ayrıca bu sayede klima bakım ya da onarım işlemleri Güzelyalı Carrier servisi tarafından kısa zamanda da son bularak müşteriler mağdur edilmemektedir.

Klima onarım çalışmaları konusunda oldukça hassas çalışmalar yapan Güzelyalı Carrier servisi yapılan çalışmalar ile ilgili çalışma öncesinde ya da sonrasında bilgilendirme yapmaktadır ayrıca servis bu çalışmalara 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Yani Güzelyalı Carrier servisi tarafından yapılan servis çalışması sonrasında aracınızda aynı sıkıntı belli süre içinde tekrar ederse servis çalışmalar konusunda size ücretsiz olarak yardım etmektedir. Güzelyalı Carrier servisi tarafından yürütülen çalışmaların hepsinde profesyonellik ve kalite bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile onarım çalışmalarında yedek parçalar da orijinal parçalar arasından tercih edilmektedir. Günümüzde sürekli olarak eğitime tabi tutulan Güzelyalı Carrier servisi teknik ekibi çalışmalarında kusursuz olmaya çalışmaktadır.

Klima bakımı konusunda da hassas çalışmasından ödün vermeyen ve bu konuda müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Güzelyalı Carrier servisi ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerine kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan Güzelyalı Carrier servis, kısa sürede verdiği hizmetleri profesyonellik çerçevesinden dışarıya çıkarmamaktadır. Klimaların bakım ya da onarımının yanı sıra montaj çalışmalarını da büyük bir hassasiyet ile yürüten Güzelyalı Carrier servisi müşterilerine yılda iki kez klima bakım çalışması yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede müşterilerini ilerde oluşabilecek olan daha büyük masraflardan kurtaran Güzelyalı Carrier servisi müşterilerinin mağdur olmasını da engellemektedir. Bu bakımdan da her geçen gün Güzelyalı Carrier servisi rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

Güzelyalı Carrier Küçük Ev Aletleri - Güzelyalı Carrier Beyaz Eşya - Güzelyalı Carrier Buzdolabı - Güzelyalı Carrier Derin Dondurucu - Güzelyalı Carrier Çamaşır Makinesi - Güzelyalı Carrier Kurutma Makinesi - Güzelyalı Carrier Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Güzelyalı Carrier Bulaşık Makinesi - Güzelyalı Carrier Fırın - Güzelyalı Carrier Mikrodalga Fırın - Güzelyalı Carrier Ocak - Güzelyalı Carrier Set Üstü Ocak - Güzelyalı Carrier Seramik ocak - Güzelyalı Carrier Aspiratör - Güzelyalı Carrier Set Üstü Fırın - Güzelyalı Carrier Su Arıtma Cihazı - Güzelyalı Carrier Ankastre Ürünler - Güzelyalı Carrier Ankastre Fırınlar - Güzelyalı Carrier Ankastre Ocaklar - Güzelyalı Carrier Ankastre Domino Ocaklar - Güzelyalı Carrier Ankastre Aspiratörler - Güzelyalı Carrier Ankastre Davlumbazlar - Güzelyalı Carrier Davlumbazlar - Güzelyalı Carrier Televizyonlar - Güzelyalı Carrier Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Güzelyalı Carrier Isıtıcılar - Güzelyalı Carrier Klima - Güzelyalı Carrier Elektrikli Süpürge - Güzelyalı Carrier Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ